• فارسی
  • English

توضیحات ارتش متحدان

ارتش متحدان یک بازی استراتژی نظامی آنلاین در مقیاس بزرگ است. فرماندهان در یک میدان جنگ وحشیانه در یک سرزمین وسیع با منابع غنی متولد می شوند، اما اغلب جنگ می کنند. در بازی، می توانید منابع خود را جمع آوری و غارت کنید، پایگاه های خود را بسازید و نیروهای مکانیکی قدرتمند تولید کنید. شما همچنین می توانید یک هنگ قوی با دوستان خود برای دفاع از دشمنان خارجی ایجاد کنید. هنگامی که شما و دوستانتان شکست ناپذیر هستید، می توانید خود را به عنوان شاه کشور ادعا کنید.

1. سوپر قلعه
شما می توانید پایگاه های نظامی خود را به طور مداوم ارتقا و توسعه دهید، نیروهای مکانیکی مختلف تولید کنید و در عین حال ساخت های تقویت کننده ای مانند موشک ها برای ساخت یک قلعه شکست ناپذیر همه جانبه بسازید

2. استراتژی
انواع مختلفی از سلاح ها و سربازان برای شما انتخاب می شود، می توانید نسبت های مختلف نیروهای مکانیکی را بر اساس شخصیتان و نیازهای جنگی ارسال کنید. هنگام مبارزه با دشمنان، باید با توجه به نقاط قوت و ضعف خود حمله کنید، این استراتژی نظامی است که ما توصیه می کنیم از آن استفاده کنید.

3. نبرد فوری
هر نبرد ممکن است در هر زمان اتفاق بیفتد. با توجه به تغییرات در وضعیت میدان جنگ، می توانید هر زمان افزایش، برداشت و جمع آوری نیروها را انجام دهید.

4. رهبران قهرمانانه
قهرمانان فوق العاده قدرتمند برای کمک به میدان جنگ خواهند آمد. با مهارت های نهایی و تقویت ویژگی های قلعه می توانید به روحیه دشمنان حمله کنید. فن آوری پیشرفته اجازه می دهد تا تمام زره های زمین تبدیل به یک قدرت قوی برای توسعه و نیازهای شما باشد.

5. لیگ برادران
یک هنگ قوی می تواند نه تنها به شما کمک می کند بلکه می توتنید از متحدان کمک بگیرید، بلکه به مبادله منابع نیز کمک می کند. در حمله به دشمنان خارجی، آنها می توانند در هر زمان تقویت کنند و از شما دفاع کنند.

6. جنگ استراتژیک
این یک بازی خلاقانه قلعه است که در آن تمام قلعه های اصلی نمادی از افتخار، ظهور وضعیت و نمایندگی از قدرت است. همکاری با متحدان خود برای به دست آوردن دژهای اصلی جهان و تبدیل شدن به رهبر عالی است
دانلود بازی:
⇓ دانلود فایل نصبی بازی با لینک مستقیم - 95 مگابایت