• فارسی
  • English

توضیحات انتقام سلطان ها

به بازیکنان سراسر جهان در این بازی استراتژی آنلاین بپیوندید و امپراتوری خود را در سواحل دریای مدیترانه قرار دهید. به عنوان یک امپراتور نیاز به مبارزه برای حفظ قلمرو خود دارید، امید مردم به عنوان یک شاه قدرتمند به شماست. در سرزمین های تحت حکومت خود رفاه و صلح برقرار کنید.
با توانایی های استراتژیک خود و جمع آوری منابع، آموزش نیروهای نظامی و دفاع از پادشاهی خود یک قدم جلوتر از رقبا باشید. در جنگ ها باید از تمام دانش و مهارت خود استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که شما در زمان دوباره ظهور می کنید.

کاوش خط ساحلی غربی دریای مدیترانه و استفاده از ارتش برای جلوگیری از نفوذ هیولا در این سرزمین است. منابع بی حد و حصر را پیدا کنید یا به یک ماجراجویی طولانی و باور نکردنی پایان دهید.

شما توسط افرادی انتخاب شدید که به عنوان پادشاه خدمت می کردند، اما دشمنان مجرمان هستند و سعی خواهند کرد پادشاهی خود را با هر وسیله ای که ممکن است، نابود سازند. آیا می توانید با خواسته های مردم خود هماهنگ باشید؟ یا کمبود منابع اقتصاد شما را خراب می کند؟ به یاد داشته باشید که همیشه برای کمک به متحدان دقت انتخاب کنید.
شما بدون شک بسیاری از دوستان جدید در مسیر طولانی پادشاهی پیدا خواهید کرد، اما مراقب باشید که دوستان قدیمی خود را پشت سر نگذارید، از آنها دعوت کنید تا در کنار شما بازی کنند.
تغییرات نسخه 1.8.8:
آخرین به روز رسانی:
1. قهرمانان شجاع، رقابت برای کمک به تسخیر جهان! قهرمانان جدید: Archer Princess، Mazyuna، and Predator؛
2. جشن بزرگ از همه رویدادهای رنگارنگ جدید، از جمله در اینجا وجود دارد هیولا، فرمانده حماسه، Holier Than Thou، Stash قهرمانان، و گنج پتری؛
3. شخصیت های مورد علاقه بیشتر از تم قلعه و اثرات راهپیمایی برای افزایش قدرت خود را.
4. سایر پیشرفت ها و تنظیمات
برای اجرای درست بازی انتقام سلطان ها، مراحل زیر را دنبال کنید:
  1. فایل نصبی و دیتای بازی را دانلود کنین.
  2. فایل apk را نصب کرده اما اجرا نکنین.
  3. بسته به اینکه بازی در حافظه داخلی یا خارجی نصب شده باشه، بررسی کنین که پوشه android در آن حافظه وجود داره یا نه. اگر پوشه android وجود نداشت، آن را ایجاد کنین.
  4. داخل پوشه android اگر پوشه obb وجود نداشت، پوشه ای به اسم obb ایجاد کنین.
  5. داخل پوشه obb اگر پوشه ای به نام and.onemt.war.en وجود نداشت، آن را ایجاد کنین.
  6. در آخر فایل دیتا را به پوشه and.onemt.war.en کپی کرده و بعد از اتمام کپی، بازی را اجرا کنین.
دانلود بازی:
⇓ دانلود فایل نصبی apk بازی با لینک مستقیم - 97 مگابایت