• فارسی
  • English

توضیحات کرم زدگی - بازی فکری و میوه

به کرم زدگی - بازی فکری و میوه خوش آمدید. بازی جدید مار، یک بازی خنده دار در مورد بیرون آوردن کرم از سیب و سایر غذاها است. کرم ها را بیابید، بگیرید و بیرون بیاورید.

بسیاری از سطوح، بسیاری از رنگ ها، موانع بسیاری را با استفاده از بهترین استراتژی برای پیروزی بر این آفات پیدا کنید. ارتقاء را برای بهبود روند بازی خود و تبدیل شدن به بهترین کنترل کننده آفات فراموش نکنید.
تغییرات نسخه 5.6.3:
- رفع اشکال.
- بهبود عملکرد و ثبات.
از حمایت و بازخورد مستمر شما متشکرم! ما متعهد هستیم که برنامه را حتی بهتر کنیم، بنابراین هرگز انگیزه به اشتراک گذاشتن برداشت ها و بازخورد خود را با ما از دست ندهید!
برای اجرای بازی کرم زدگی - بازی فکری و میوه ، مراحل زیر را دنبال کنید:
  1. فایل نصبی و دیتای بازی را دانلود کنین.
  2. فایل apk را نصب کرده اما اجرا نکنین.
  3. بسته به اینکه بازی در حافظه داخلی یا خارجی نصب شده باشه، بررسی کنین که پوشه android در آن حافظه وجود داره یا نه. اگر پوشه android وجود نداشت، آن را ایجاد کنین.
  4. داخل پوشه android اگر پوشه obb وجود نداشت، پوشه ای به اسم obb ایجاد کنین.
  5. داخل پوشه obb اگر پوشه ای به نام com.BlackTemple.WormOut وجود نداشت، آن را ایجاد کنین.
  6. در آخر فایل دیتا را به پوشه com.BlackTemple.WormOut کپی کرده و بعد از اتمام کپی، بازی را اجرا کنین.

The description of Worm out: Brain teaser & fruit

Welcome to Worm Out - brand new snake io game. Funny game about getting the worm out of the apple and other foods. Find, grab and pull worms out!

Many levels, many colors, many obstacles. Find the best strategy to win these pests. Do not forget about upgrades to improve your gaming process and become the best in pest control!