• فارسی
  • English

توضیحات بازی های فوتبال چند نفره 2019

برای پیروزی تیم فوتبال خود بجنگید و رهبر مسابقات جهانی فوتبال باشید.
بازی های فوتبال چند نفره را انجام دهید، با قهرمان تیم ملی خود به پیروزی برسید، رقبای خود را در سراسر جهان به چالش بکشید و برنده بازی های چند نفره فوتبال 2019 شوید.

شما هرگز یک بازی فوتبال مانند این بازی را ندید. رقابت در برابر رقبا از سراسر جهان و با دوستان خود فوتبال بازی کنید، برای کشور خود برای کسب جام تلاش کنید و پاداشهای منحصر به فرد و منحصر به فرد را بدست آورید. در این بازی فوتبال ما حالت تیراندازی جدید را برتر می کنیم، با انگشت خود ضربه آزاد یا پنالتی را رنگ می کنیم و یک شوت خاص را روی گل خواهید دید که انیمیشن های فوتبال منحصر به فرد از عکس های فوتبال است. اگر دقیقاً در ضربات آزاد و ضربات پنالتی گلزنی کنید ... برنده بازی های فوتبال چند نفره خواهید شد!

حالت جام حذفی آنلاین: این حالت جدید فوتبال کاملاً انقلابی است که قهرمان ها باید مهارت های خود را نشان دهند. بازیکنان سراسر دنیا را به چالش بکشید و با خطا و ضربات پنالتی، جام های مختلف را بدست آورید، با انواع ضرب ها و جلوه های باورنکردنی که در آن باید برای پیروزی در بازی های فوتبال، امتیاز بیشتری از حریف خود بدست آورید. در هر فصل برای کشور خود بجنگید و جوایز بی نظیری در فوتبال کسب کنید، کشور خود را در مسابقات جام جهانی چند نفره برنده کنید و از پوسته های منحصر به فرد به شما پاداش داده می شود که می توانید به رقبای خود نشان دهید.

ضرب و شتم نمره لیگ خود را برای کسب جوایز باورنکردنی در حالت جدید آنلاین، چند نفره واقعی شگفت انگیز است

حالت آفلاین جام حذفی: اگر ترجیح می دهید در برابر هوش مصنوعی بازی کنید، ما یک بازی فوتبال دیدنی و جذاب را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با تیم فوتبال مورد علاقه خود بازی کنید و با ضربات آزاد و ضربات پنالتی برنده جام جهانی چند نفره جهان شوید.

حالت کلاسیک: در جستجوی شهرت، از تمام میادین فوتبال جهان عبور کنید، به بهترین بازیکن فوتبال جهان تبدیل شوید و موفق شوید که از این طریق بر همه چالش های موجود غلبه کنید. بیش از 150 چالش فوتبال برای اثبات این که شما بهترین بازیکن فوتبال جهان هستید.
دانلود بازی: