• فارسی
  • English

توضیحات باربارکیو

باربارکیو یک بازی اکشن آنلاین چند نفره برای اندروید است، که دارای گیم جدیدی علیه دیوانگان دیگر میباشد. بازی باربار کیو دارای یک گیم چند نفره است که از ویژگی IO و طراحی پیکسلی برخوردار میباشد که بدون شک با استفاده از گیم پلی جذاب آن میتوانید برای دقایق طولانی با آن سرگرم شوید و با دوستان یا رقبای دیگر در خیابان و مسیر های دیگر این بازی به رفابت بپردازید و دشمنان را از بین ببرید.
یک از ویژگی دیگر بابارکیو که در اکثریت بخش های بازی قرار داده است قارچ می باشد. شما با دسترسی به این قارچ ها میتوانید قدرت و جان از دست رفته خود را بدست آورید و یک نیروی جدید برای مبارزه جدید با رقبا داشته باشید. استفاده از یک محدودیت زمانی سبب می شود تا شما جذابیت و شوق بیشتری را برای شکست دادن رقبا در زمان کمتر داشته باشید.

ویژگی های بازی BarbarQ باربارکیو:
  • گیم پلی نوآورانه و اعتیاد آور
  • کنترل بازی ساده با جوی استیک
  • طراحی بازی پیکسل
  • ضرب و شتم مخالفان با استراتژی و کار گروهی
  • حالت رقابتی با سیستم نردبان
تغییرات نسخه 1.0.1602:
1. حیوانات خانگی جدید: S-Pet - کاکابی (پوست پیشرفته - Kabikabi)، A-Pet - عقرب
2. تنظیم مجدد Bebella: Bebella به عنوان یک قهرمان غوغا با تحرک بسیار بالا مجددا طراحی شده است! به دامنه او حمله کنید و او در چشم و چشمان شما قرار خواهد گرفت.
3. موارد جدید: 5 مورد جدید به BarbarQ Arena اضافه شد: پیمایش انتقال، بمب زمان و موارد دیگر! با وجود این موارد جدید، مطمئناً نبردها هیجان انگیز تر از همیشه خواهند بود!

The description of BarbarQ

Play against other savages online! Join the battle now!
BarbarQ is a brand new real-time multi-player pixel art style io game. Now come to build a perfect team with your friends to beat other savages in the arena!
Eat mushroom to grow and loot others to get stronger. Beat your opponents to earn the highest score. Fight till the last second and win the battle!

Official Facebook Fanspage
https://www.facebook.com/BarbarQ/

[Game Features]:
1. Innovative&addictive gameplay
2. Simple game control with joystick
3. Pixel art game design
4. Beat opponents with strategies and teamwork
5. Competitive mode with ladder system