• فارسی
  • English

توضیحات همسایه دلقک - لحظه انتقام

والدین شما به یک محله جدید منتقل شده اند. بعد از مدتی متوجه شدید، که همسایه جدید شما دلقک ترسناکی است که قبلاً با او ملاقات کرده اید. او زنده مانده وقت انتقام است.

خیلی اوقات متوجه شده اید که این دلقک رفتار عجیبی دارد. او اغلب می گفت سلام، شما را تماشا می کرد و می خندید. شما تصمیم گرفتید که در مورد آن به والدین خود نگویید و رازهای آن را به تنهایی دریابید. یک روز خوب، تصمیم گرفتید وارد خانه عظیم او شوید و فهمید که چه چیز همسایه جدید شما مخفی است. به محض اینکه شما را دید، بسیار عصبانی شد و پس از شما شروع به دویدن کردید. شما موفق به فرار به خانه خود هستید. شما در مورد آن به والدین و مادربزرگ خود گفتید، اما آنها آن را باور نکردند. برای آنها دوستانه به نظر می رسید و آنها حرف های شما را باور نمی کردند.

بعد از این اتفاقات، شما تصمیم گرفتید که درباره آنچه در این خانه ترسناک اتفاق می افتد، تحقیق کنید و کلید رمز و راز شرارت ترسناک او را پیدا کنید. خانه بزرگ را کاوش کنید و گرفتار نشوید. از همسایه دلقک پنهان شوید و از او فرار کنید. وارد ساختمان شوید راز وحشتناک او را فاش کن و مأموریت های انتقامجویانه مختلف را جستجو و پنهان کنید.

گیم پلی محبوب فرار از خانه عظیم را کاوش کنید، به دنبال اشیاء مفید باشید، اشیاء را به سمت پنجره به سمت دشمن پرتاب کنید تا آنها را بشکند.

کنترل را هر طور که دوست دارید تنظیم کنید. می توانید صدا، حساسیت را تنظیم کرده و حتی بین پد لمسی و جوی استیک را انتخاب کنید.

بازی به 10 زبان در بازی وجود دارد! انگلیسی، اسپانیایی، روسی، آلمانی، ایتالیایی، فرانسوی، عربی، چینی، کره ای و ژاپنی. زبان خود را در تنظیمات اصلی فهرست انتخاب کنید.

گرافیک جالب و مکان بزرگ، شما می توانید با یک خانه بزرگ ترسناک و بسیاری از موارد و رویدادهای تعاملی از این مکان با کیفیت بالا لذت ببرید.
دانلود بازی: