• فارسی
  • English

توضیحات سیمز موبایل

خلاقیت خود را ابراز کرده و شخصیت های منحصر به فرد سیمز خود را سفارشی کنید. آنها را با صفات و لذت بردن از مد و مدل مو کمک کنید. به راحتی سیمز خود را با انتخاب طرح های مورد علاقه و دکور با جزئیات بیشتر در هر زمان کامل کرده و از تجربه زندگی غنی و سرگرم کننده سیمز خود لذت ببرید.

اهداف شغلی، پیگیری سرگرمی، توسعه روابط و بهبود شیوه زندگی خود را تجربه کنید. مهمانی با دوستان، اجتماع در اطراف شهر، شرکت در رویدادهای ویژه و تابلوها را به سیمز مورد علاقه خود اضافه کنید.

سفارشی کردن ظواهر سیمز، مدل مو، لباس، آرایش و لوازم جانبی. از بینی تا انگشتان پا، امکانات بی حد و حصر وجود دارد. سپس یک کمد لباس فراموش نشدنی را در فروشگاه مد قرار دهید.

ویژگی های شخصیتی را برای هر سیم، انتخاب کنید. تمام آنچه که زندگی اتفاق می افتد، را این بازی ارائه می دهد. به راحتی طرح بندی خانه و طرح های خود را با انتخاب انواع مبلمان، لوازم، دکوراسیون و حتی مجموعه ها تجربه کرده، سپس سیمز خود را برای کشف مکان های بسیار جذاب و قابل تنظیم مثل استودیوی مد، رستوران و کلوپ شبانه ببرید.

داستان های زندگی سیمز خود را از حرفه ها و سرگرمی ها به روابط و خانواده ها راهنمایی کنید.

حرفه ای هیجان انگیز مانند طراح مد و دکتر را انتخاب کنید، و سرگرمی هایی مانند آشپزی و بازی گیتار، روابط دوستانه و عاشقانه را با سیمز داشته باشید. اقدامات خطرناکی مانند اختراع را انجام دهید. ایجاد یک خانواده و ایجاد یک مسیر برای نسل های آینده را از دست ندهید.
تغییرات نسخه 14.0.1.263844:
Womples، sassiest سیم در سرزمین، با ماموریت های جدید و محدود در زمان وارد شده است! در این بروز رسانی، شما قادر به لذت بردن از:

• رده بندی های جدید ذخیره اجازه می دهد شما را به فهرست همه چیز شما خود را با سهولت!
• خانواده سیمز خود را با اضافه کردن سیم سیم سوم گسترش دهید تلاش "هم اتاقی مسابقه" را کامل کنید و بهترین زندگی خود را با خانه جدید خود زندگی کنید!
• انتخاب های شگفت انگیز و LlamaZoom نیز تجدید شده است.

دنبال سیمز موبایل در Twitterso شما می توانید به روز نگه دارید!
دانلود بازی:
⇓ دانلود فایل نصبی apk بازی با لینک مستقیم - 99 مگابایت