• فارسی
  • English

توضیحات تکامل گرگ - نقش آفرینی آنلاین

وجود گرگ برای نظم طبیعت حیاتی است. اگر حیوان دیگری حاکم شود، زندگی گیاهان به خطر می افتد. فقط یک گله گرگ قوی می تواند تعادل و هماهنگی در جنگل را به ارمغان بیاورد.

تکامل گرگ یک شبیه ساز، با به یک داستان پر ماجرا است. یک خانواده کوچک گرگ تلاش می کند تا در جنگل روی پای خود بایستند، شما باید به آنها کمک کنید تا رشد کنند تا بتوانند رویاهای خود را تحقق بخشند.

با گسترش قلمرو خود در دنیای مجازی خود را غرق کنید و تیم نهایی خود را انتخاب نمایید و دیگر دشمنان قدرتمند مانند خرس ها، فیل ها، جگوارها و ببر ها را نابود کنید. با از بین بردن دشمنان قلمرو خود گسترش دهید و پاداش ها را جمع آوری کنید، یا زندگی شکارچی را انتخاب کرده و در جستجوی جنگل وسیع باشید.
کنید. حیوانات خانگی را شکار کنید تا گرگتان را تغذیه کنید، آنها را رشد دهید و برای جنگ های حماسی قوی نگه دارید.

گرگ های جدید را باز کرده، شکار کنید تا از نوزادان رشد کنند و بالغ شوند. هنگامی که شما 2 گرگ قوی دارید، می توانید آنها را تکامل دهید تا توانایی هایشان حتی قوی تر شود.

گرگ های آلفا رهبران افتخار هستند، در حالی که از قلمرو خود دفاع می کنند. بهترین شکارچی هستند و می توانند در تمامی نبردها دشمن را نابود کنند. هر گرگ دارای توانایی های مختلف برای جنگ و شکار است، بنابراین تیم خود را با عاقلانه انتخاب کنید.

این یک بازی چند نفره آنلاین تعاملی با گیم پلی سبک MMO است. از چت و  بازی با دوستان از سراسر جهان لذت ببرید.
تغییرات نسخه 1.94:
قابلیت دکمه عقب اضافه شده برای دستگاه های اندرویدی
قفسه سینه تصادفی ثابت استفاده از محاسبات صحیح برای تصمیم گیری در مورد پاداش
رفع اشکال مختلف
دانلود بازی:
⇓ دانلود فایل نصبی apk بازی با لینک مستقیم - 95 مگابایت