• فارسی
  • English

توضیحات تیرانداز از خفا - بازی رایگان تیراندازی با اسلحه

اسلحه خود را بردارید، نفس خود را حفظ کنید، هدف بگیرید، شلیک کنید، به هدف ضربه بزنید! آسان است، شما در حال حاضر یک تیرانداز هستید. تیرانداز از خفا واقع بینانه ترین تجربه تیراندازی را با انواع اسلحه های خاص برای شما فراهم می کند، هر سلاح می تواند تفریح ​​مختلفی را برای شما رقم بزند. می توانید از آنها برای شلیک بطری، کندو، میوه، پهپاد و بسیاری از اهداف جالب دیگر استفاده کنید. با بیش از 400 سطح در انتظار شما برای به چالش کشیدن، آیا شما آماده برای تبدیل شدن به یک تیرانداز افسانه ای هستید؟

این بازی کاملا رایگان است و از حالت بازی آفلاین نیز پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید بازی را در هر زمان و هر مکان شروع کنید.

به دنیای اسلحه های تیرانداز خوش آمدید! فصل جدیدی از بازی در انتظار شماست.
تغییرات نسخه 1.0.21:
ما باگ موجود در این نسخه را برطرف کردیم، محیط اجرای بازی را بهینه کردیم، عناصر جالب‌تری و طراحی سطح اضافه کردیم.

The description of Sniper Shooting : Free FPS 3D Gun Shooting Game

Pick up your gun, hold your breath, aim, shoot, hit the target! It's easy, you're already a shooter. Sniper Shooting provides you with the most realistic shooting experience, with a variety of special guns, each weapon can give you different shooting fun. You can use them to shoot bottles, hives, fruits, drones and many other interesting targets. With over 400 levels waiting for you to challenge, are you ready to become a legendary shooter?

The game is completely free and it also supports offline game mode, so you can start the game anytime, anywhere.

Welcome to the world of sniper guns! A new chapter in the game awaits you!

مشابه ها‎

برنامه های دیگر توسعه دهنده

توصیه دیگران

بازی ورزشی جدید بیشتر»