• فارسی
  • English

توضیحات عروسی میلیونر - لباس عروس خوش شانس

آیا شما یک مغازه دار هستید که دوست دارید تمام وقت خود را در مراسم های مد و بوتیک های گرانبها صرف کنید؟ اگر پدر و مادر شما میلیاردرها نیستند و شما از یک محله فوق العاده ثروتمند نیستید و راهی برای داشتن یک زندگی لوکس ندارید با یک مرد ثروتمند ازدواج کنید. برای به دست آوردن قلب مردان پرمحتوا نیاز به یک زیبا بی عیب و نقص و فوق العاده است.
این 6 زن جوان با مدل های زرق و برق دار برای روز عروسی آماده می شوند، به این 6 عروس خوش شانس با نژادهای مختلف در بهترین روز زندگی کمک کنید.
بیش از 150 لباس عروس، دامن، حجاب، لوازم جانبی و موارد دیگر را انتخاب کنید.
یکی از 8 قارچ را انتخاب کنید، یک بازیگر، یک ورزشکار معروف، یک شاهزاده اسپانیایی، یک نابغه وال استریت را برای ازدواج انتخاب کنید.
روز معمولی در هنگام ازدواج با بازدید از سالن اسپا و زیبایی آغاز می شود، سپس به یک بازار درجه یک بروید، از وضعیت مشتری VIP و از فروشگاه لذت ببرید. به عنوان ثروتمندترین زن شهر یک خرید درجه یک انجام دهید، در بوتیک را بچرخید، لباس های مرسوم، کفش، لوازم جانبی شیک خریداری کنید و از آرایش با مدل موهای جدید لذت ببرید. فراموش نکنید برای نشان دادن ظاهر جدید خود و تقویت وضعیت جشن به یک مهمانی مشهور می روید.
در فرش قرمز بپرخید و با تمام سوپرمدل ها، هنرپیشه ها، افراد مشهور یوتیوب و دیگر افراد بسیار موفق محبوب عکس بگیرید و عکس های خود را با میلیون ها طرفداران خود به اشتراک بگذارید.
دانلود بازی:
⇓ دانلود فایل نصبی apk بازی با لینک مستقیم - 25 مگابایت