• فارسی
  • English

توضیحات آرایش عالی سه بعدی

به دنیای تحول شگفت انگیز خوش آمدید. برخی افراد واقعاً به یک آرایشگر نیاز دارند. این شما هستید که به آنها کمک می کنید و قلب آنها را به دست می آورید. در بازی ما می توانید یک آرایش متنوع برای افراد کاملاً متفاوت بسازید، برای این کار پاداش دریافت کنید و احساسات صمیمانه افرادی را ببینید که از شما برای کار شما سپاسگزار هستند. برس ها، رنگ ها و سایه های مختلف را انتخاب کنید و با رنگ های مختلف رژ لب، خط چشم و پودر را تغییر دهید تا ظاهری عالی داشته باشید.
تغییرات نسخه 1.6.5:
ما آماده ایم تا تجربه بازی شما را حتی بیشتر کنیم. اشکالات برطرف شده و عملکرد بازی بهینه شده است. لذت ببرید.

تیم ما همه بررسی ها را می خواند و همیشه سعی می کند بازی را بهتر کند. لطفاً اگر کاری را که ما انجام می دهیم را دوست دارید، بازخورد خود را با ما در میان بگذارید و هر گونه پیشرفتی را پیشنهاد دهید.

The description of Perfect Makeup 3D

Welcome to the world of amazing transformation! Some people really need a stylist. This is you who will help them out and win their hearts! In our game you can make a diverse makeup for completely different people, receive rewards for this and see the sincere emotions of people who are grateful to you for your work. Choose brushes, various colors and shades! Change different colors of lipstick, eyeliner and powder to achieve an excellent look.

مشابه ها‎

برنامه های دیگر توسعه دهنده بیشتر»

توصیه دیگران

بازی مبارزه ای جدید بیشتر»