• فارسی
  • English

توضیحات زامبی وحشی آنلاین

به بهترین بازی آنلاین حیوانات وحشی زامبی خوش آمدید. اگر اول شکار نکنید، آنها شما را شکار خواهند کرد.
در قانون وحش، تنها حیوانات قوی تر زنده می مانند. شکار حیوانات شما را تبدیل به یک حیوان زامبی برای تعقیب و شکار حیوانات وحش می کند.

در زامبی وحشی آنلاین، شما رشد می کنید و تبدیل به بهترین شکارچی وحش می شوید. هیولا های غول پیکر، که در مقابل شما مقاومت می کنند را شکار کنید.

با خیال راحت با گوشتخواران قوی و خشن، گیاهخواران بزرگ، که علیه شما ایستاده اند، را بترسانید. آیا شما تبدیل به یک شکارچی قدرتمند و خشن وحش خواهید شد و حیوانات مختلف را شکار خواهید کرد.

نقشه های متمایز از صحرا، کویر ملایم، سیبری پوشیده از برف و ساوانا وجود دارد، بازی همچنین شامل نقشه های منظم است، که دارای محیط مختلف با نقشه های خاص، که در آن هیولاها هستند. برای جلوگیری از حملات حیوانات وحشی با هیولا زامبی های غول پیکرو اژدها با ویژگی های آتش، یخ مبارزه کنید. علاوه بر این بازی، دارای نقشه هایی با ویژگی های منحصر به فرد مانند یک رویداد که در آن می توانید تنها در یک زمان خاص وارد شوید، را دارد.

می توانید از ابزارهای مختلف شکار مانند توانایی تبدیل به هیولا زامبی قدرتمند و احضار همان نوع و حمله قدرتی استفاده کنید. مأموریت های مختلف سرگرم کننده را تجربه کنید و لذت ببرید.
برای اجرای درست بازی زامبی وحشی آنلاین، مراحل زیر را دنبال کنید:
  1. فایل نصبی و دیتای بازی را دانلود کنین.
  2. فایل apk را نصب کرده اما اجرا نکنین.
  3. بسته به اینکه بازی در حافظه داخلی یا خارجی نصب شده باشه، بررسی کنین که پوشه android در آن حافظه وجود داره یا نه. اگر پوشه android وجود نداشت، آن را ایجاد کنین.
  4. داخل پوشه android اگر پوشه obb وجود نداشت، پوشه ای به اسم obb ایجاد کنین.
  5. داخل پوشه obb اگر پوشه ای به نام com.hanaGames.WildZombieOnline وجود نداشت، آن را ایجاد کنین.
  6. در آخر فایل دیتا را به پوشه com.hanaGames.WildZombieOnline کپی کرده و بعد از اتمام کپی، بازی را اجرا کنین.
دانلود بازی: