• فارسی
  • English

توضیحات جنگجوی نینجا تاکاشی - سایه آخرین سمورایی

این یک ماجراجویی انقلابی نینجا است که گرافیکی زیبا، گیم پلی خلاقانه و نبردهای شدید را در هم می آمیزد.
این یک بازی اکشن نقش آفرینی است، که در آن می توانید جنگجو شجاع باشید و در یکی از بهترین بازی های نینجا که در آن نقش یک جنگجوی شمشیر رن ژاپنی، را با گرافیک های بصری خیره کننده تجربه می کنید.

یک جنگجو سامورایی نینجا با نیروهای فاسد برای نجات مردم خود می جنگد. او خود را برای نبردهای جنگی با شمشیر آماده می کند.

داستان
این داستان متعلق به توچی، سرزمین اسرار است. تاکاشی فرزند آراشی، جنگنده نینجا ژاپنی با شمشیر کشنده است که با شکست فساد توچی، جلال نهایی را بدست می آورد. از مقاومت الهی ناشی از خانواده آرشی استفاده کنید. تاکاشی نبردها را با استفاده از شمشیر، تبر، چکش و شوریکن انجام می دهد. قاتل سایه نینجا سامورایی برای از بین بردن تاریکی می جنگد و مهارت های شکارچی هیولا را به طور مداوم بهبود می بخشد. شخصیت را ارتقا دهید، اسلحه را باز کنید، زره را تقویت کنید و در میدان نبرد سرزمین های ژاپن بجنگید.

جنگجو نینجا دارای یک سیستم نقشه به هم پیوسته است. پخش کننده می تواند با استفاده از مسیرهای مخفی به مکانهای دور دسترسی پیدا کند. اگر بازیکن کل نقشه را کاوش کند، می تواند اتاقهای مخفی با گنجینه های مخفی را پیدا کند که ممکن است حاوی نوع مختلفی از پاداش باشد.

بازی نینجا بی نظیر است. بازیکن باید به طور همزمان روی چندین منظر تمرکز کند. پخش کننده می تواند غارت، پیشرفت و یا مهارت های خود را در بخش موجودی مشاهده کند.

برای شکست دادن دشمنان از سبک بازی جنگ شمشیر خود استفاده کنید. جانوران، جادوگران، نینجا ها وجود دارند. همه دشمنان رفتاری متفاوت دارند که براساس آن بازیکن مجبور است سبک مبارزاتی مناسب را انتخاب کند.

تاکاشی با انواع مختلفی از سلاح ها ارائه می شود. هر اسلحه ویژگی ها و یک داستان خاص خود را دارد. بازی فقط با یک نوع سلاح کامل نمی شود.
دانلود بازی: