• فارسی
  • English

توضیحات صدای حمله شکارچی زامبی

یک اثر بیولوژی در تمام شهر ریخته شده و کسی نمی تواند از این ویروس فرار کند. این ویروس بسیار مهلک است، همه افراد در شهر زامبی می شوند و یکدیگر را می خورند و آنها را به نوع خود تبدیل می کنند. فقط شما و برخی از مردم زنده مانده اند و برای کمک به شما آمده اند و شما پیشنهاد می دهید در خانه خود بمانند. اکنون زامبی ها وارد خانه شما می شوند و باید قبل از اینکه شما را نیش بزنند، آنها را بکشید.

اکنون سال 2048 است و چیزی وحشتناکی در جهان رونمایی شده است. افراد غیرمولد بیمار می شوند، تمام بدن آنها به سرعت قهوه ای می شود و بعد هوشیاری خود را از دست می دهند و آنها احساس ناامیدی می کنند. جهان توسط زامبی هایی که هر موجود زنده ای را که می گیرند، گرفته و کنترل می شود.

کارگران، کارترها و افراد آلوده به ساکنان سالم حمله می کنند و عواقب بدی را به دنبال خواهد داشت. اما کار در اینجا پایان نمی یابد، احساس ناامیدی نمی تواند زندگی شما را نجات دهد. ارسال جدیدی به جهان رسیده است. ما می توانیم آنها را یکبار و برای همیشه قتل عام کنیم. این هیجان انگیز نیست ما باید با جهان پس از آخرالزمان روبرو شویم و با بازسازی این جهان، شما نه تنها بقا خواهید یافت بلکه برای ساختن، رهبری، تناسب و جنگیدن در راه خود خواهید بود.

به یاد داشته باشید که شما در یک هیجان انگیز نیستید و واقعاً هیولاهای زامبی هرجا که در این بازی تیرانداز زامبی بروید، شما را شکار می کنند. شما باید در این بازی شکارچی زامبی به یک شکارچی دیوانه زامبی تبدیل شوید.

اگر تا به حال این نوع بازی را انجام داده اید و طرفدار شکار زامبی های هدفمند در بازی های تیراندازی زامبی هستید. مطمئن هستم که شما بازی ما را دوست خواهید داشت.

یک زامبی خاص وجود دارد که باید کشته شود که به اندازه کافی قدرتمند است که می تواند شما را فوراً بکشد. سعی کنید یک هدف اصلی را به قتل برسانید، همان چیزی که به راحتی با استفاده از منجنیق انجام می شود. این زمینه را برای شلیک شما فراهم می کند.

من می خواهم دوباره تأکید کنم این یک هیجان انگیز نیست. مهمترین چیزی که باید درک کنید این است اگر می خواهید به صورت زنده شلیک کنید.

ویژگی های بازی Zombie Hunter Assault Call Of War 2019 - صدای حمله شکارچی زامبی
  • گرافیک های واقع بینانه سه بعدی
  • انواع مختلفی از زامبی ها برای کشتن
  • ماموریت های بازی عالی
  • انواع اسلحه زامبی
تغییرات نسخه 1.05:
گیم پلی به روز
دانلود بازی: