• فارسی
  • English

توضیحات فضای جنگ

فضای جنگ یکی از بهترین بازی استراتژی جنگ در سال 2019 است. اولین بازی متنوع در تلفن همراه، که ترکیبی از داستان، نقش آفرینی و عناصر را دارد و بیش از 143 کشور در سراسر جهان با یکدیگر رقابت می کنند.

فضای جنگ یک بازی استراتژی جهانی در سطح گسترده برای چند نفره آنلاین است، که باید پادشاهی متحد خودتان را بسازید و با بازیکنان سراسر جهان رقابت کنید تا زمانی که به قدرتمند ترین پادشاه جنگ هزاره تبدیل شوید.

باید زنده بمانید، شرکای بازماندگان منحصر بفرد را استخدام کنید و آنها را در سازمان های تروریستی، دزدان و موجودات جهش یافته بیاندازید. بنیاد متفکر را پشت صحنه بکشید تا دخترتان را نجات دهید، در نهایت تبدیل به قهرمان جهان شوید

دنیای عجیب و غریب جنگ ساده نیست. در دنیای مبهم گیج کننده، شما باید کاوش را ادامه دهید، یا به راحتی در دام دشمن بیافتید. فرماندهی که بتواند وضعیت  راکنترل کند، پادشاه واقعی است.

بازی شامل انواع مختلفی مبارزه است، که می توانید در برابر بازیکنان جهانی تجربه کنید، همچنین میتوانید را برای تسخیر کل دنیا انتخاب کنید.

بازی شامل انواع مختلفی از واحدهای است: پیاده نظام، بمب افکن، تک تیرانداز، سوار، کانن و ماشین حمله، سلاح های مختلف دارای ویژگی های متفاوتی هستند و یکدیگر را متوقف می کنند.

بازیکنان جهانی در همان سرور رقابت می کنند. شما می توانید با بازیکنان سراسر جهان مبارزه کنید و اتحاد خود را به سمت بالای جهان هدایت کنید.
تغییرات نسخه 1.0.6:
* گیم پلی جدید با نام تجاری World in War آماده است و جنگ اکنون آغاز می شود!
* اضافه شدن دو ظاهر جدید قلعه.
* متون بهینه شده برای زبان های مختلف در بازی.
* اثر مه را بهینه کرده است.
* بهبود تابع به یاد می آورد نیروهای نظامی در هنگام جمع آوری.
* بهینه سازی رابط Buff.

جدیدترین اطلاعات را از دست ندهید! ^ _ ^
فیس بوک: https://www.facebook.com/HazeofWarGame/
دانلود بازی: