• فارسی
  • English

توضیحات استادان را نجات دهید

یک بازی منحصر به فرد که به شما کمک می کند آرامش داشته و زمانی را برای پرواز در اختیار داشته باشید. در یک اقدام استراتژی سرگرم کننده پازل، که صرفا بر اساس مهارت و منطق شما ساخته شده است، بالاترین امتیازات را تعقیب کنید! با دقت هدف خود را نجات دهید تا طیف گسترده ای از شخصیت ها را از یک عذاب خاص نجات دهید. شات خود را بگیرید تا طناب را قطع کنید، هدف بگیرید و در جهت درست بکشید! منتظر چی هستی؟ بیرون بروید و تا آنجا که ممکن است شخصیت ها را ذخیره کنید. این بازی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان هیجان انگیز خواهد بود.
تغییرات نسخه 1.1.2:
ما آماده ایم تا تجربه بازی شما را حتی بیشتر کنیم. اشکالات برطرف شده و عملکرد بازی بهینه شده است. لذت بردن.
تیم ما همه بررسی ها را می خواند و همیشه سعی می کند بازی را بهتر کند. لطفاً اگر کاری را که ما انجام می دهیم را دوست دارید، بازخورد خود را با ما در میان بگذارید و هر گونه پیشرفتی را پیشنهاد دهید.

The description of Save the Masters

A unique mobile game that will help you relax and get the time to fly by! Chase the highest scores in a fun puzzle strategy action, that is based solely on your skill and logic! Aim carefully to rescue a wide variety of characters from a certain doom. Take your shot to cut down the rope - just aim and swipe in the right direction! What are you waiting for? Get out and save as many characters as possible! The game will be exciting for both kids and adults.