• فارسی
  • English

توضیحات قهرمانان آتش

یک قهرمان 5 ستاره را به صورت رایگان دریافت کنید.
نسخه ویژه را از یکی از برندگان مسابقه انتخاب نمایید و دروازه های بین جهان را باز کرده تا قهرمانان در کنارتان باشند.
مبارزه با جنگ های سفارشی را برای صفحه نمایش خود اجرا کنید. شخصیت ها را از سراسر جهان دعوت کرده تا مهارت های قهرمانان را توسعه دهید. این ماجراجویی شما یک نماد آتش است.
به تمام جهان و پادشاهی که در راه خود دارید حکومت کنید.
شما یک احضار کننده با توانایی ویژه برای تماس با قهرمانان افسانه ای از دنیای آتش هستید. به منظور نجات پادشاهی از تخریب، به قهرمانان بپیوندید و به یک چالش بی پایان برسید.
شرکت در جنگ های منظم استراتژیک برای بازی در حال حرکت با نقشه متناسب است. در مورد مزایا و معایب هر سلاح قهرمانان فکر کرده و حتی خودتان را به عنوان نقشه ارزیابی کنید. سرباز ارتش خود را با لمس آسان و کشیدن کنترل کرده و از توانایی حمله بر یک دشمن استفاده کنید.
با شخصیت های اصلی قهرمان افسانه ای ملاقت کنید.
این بازی دارای قهرمانان با ویژگی های شخصیت های متعدد و جدید می باشد که برخی از قهرمانان به عنوان متحد شما مبارزه خواهند کرد، در حالی که دیگران ممکن است در راه به عنوان دشمنان باشند، که اگر شکست بخورند به ارتش اضافه می شوند.
علاوه بر داستان اصلی، بسیاری از حالت های دیگر وجود دارد که شما می توانید متحدان خود را تقویت در برابر دیگر بازیکنان رقابت کنید.
داستان های نقشه: این داستان با هم از شخصیت های جدید قهرمان همراه با چهره های آشنا از سری های آتش می باشد. ارتش خود برای پیروزی و نجات پادشاهی رهبری کنید.
برج آموزش: در سناریوهای نبردی با مشكلات مختلفی مواجه می شوید، که می توانید بیش از حد بازی كنید تا پاداش و تجربه را برای متحدان خود به دست آورید.
آرنا دوئل: مبارزه با رقبای خود در سراسر جهان. نمره بالا و رتبه بندی پاداش های شما را تعیین می کند که می تواند توانایی قهرمانان را افزایش دهد.
جنگ های قهرمان: در زیر نقشه های ویژه برای کشف سناریو های مختلف جنگی برای مدت زمان محدود در دسترس هستند. قهرمانانی را که با شما مخالفت می کنند شکست دهید تا آنها را متقاعد سازید که به عنوان متحد به شما ملحق شوند.
لذت بردن از یک ماجراجویی جدید که راه برای آینده باز می شود.
اتصال به اینترنت مورد نیاز است
دانلود بازی:
⇓ دانلود فایل نصبی apk بازی با لینک مستقیم - 59 مگابایت