• فارسی
  • English

توضیحات یورش عروسی

آیا تا به حال فکر کرده اید که روز عروسی شما چه حسی ممکن است داشته باشید؟ یا به این فکر کرده اید که لباس شما چگونه به نظر می رسد؟ این بهترین فرصت است. وقت آن است که عروز عروسی را تجربه کنید! ازدواج هرگز آسان نیست، به خصوص روز عروسی.
عروسی رویایی خود را برنامه ریزی کنید و بر موانع غلبه کنید تا شادترین روز خود را زندگی کنید و همیشه شاد باشید. مینی بازی های عروسی آسان و سرگرم کننده که برای سرگرمی شما ساخته شده اند.

اما به یاد داشته باشید، چالش هایی در انتظار شما خواهد بود تا روز عروسی خود را خراب کنید، فقط شما می توانید با بازی بر آنها غلبه کنید، همه چیز به شما بستگی دارد.
تغییرات نسخه 3.1.1:
به نسخه جدید Wedding Rush، یک بازی ماجراجویی شبیه سازی عروسی موبایلی خوش آمدید! این به‌روزرسانی شامل بهبودهایی در عملکرد بازی و رفع باگ‌ها برای بهترین تجربه بازی موبایل است.

The description of Wedding Rush 3D!

Ever thought what your wedding day might feel like? Or thought about how your dress will look? Here’s the chance!

It’s time to experience Wedding Rush! Marriage is never easy, especially the wedding day.

Plan your dream wedding and overcome obstacles to live your happiest day and be happily ever after. Easy & fun wedding mini games made to entertain you!

But remember, there will be challenges waiting for you to ruin your wedding day, only you can overcome them by playing! It’s all up to you to overcome the Wedding Rush!

مشابه ها‎

توصیه دیگران

بازی نقش آفرینی جدید بیشتر»