• فارسی
  • English

توضیحات سن سحر و جادو

به دوران قهرمانان، شوالیه ها و اژدها خوش آمدید. تصویر 5 قهرمان خود کشف کرده و داستان های خود را در حالت کمپین انتخاب کنید، بازیکنان دیگر را در جنگ های فراموش نشدنی سربه سر شکست دهید تا به آرنا و مسابقات برسید و مهارت های خود را در قحطی حیرت انگیز اثبات کنید.

جمع آوری و بالا بردن قهرمانان افسانه ای برای مبارزه با سرعت های در عرصه های بزرگ را تجربه کنید و با ده ها شخصیت از میان الف، شیطان و ... را انتخاب کنید.

به یک قبیله بپیوندید یا خودتان را برای نبرد در یکی از چهار ردیف، بسازید. تجهيزات سطح بالا را براي مبادله  باعناصر قهرمانان سخت به دست آورید.

هر شب یک نور در پرتو آسمان فرو می ریزد، که توسط شیاطین غیر قابل توقف لژیون می سوزد. هنوز امید وجود دارد. پیشگویی اژدها واقعی است که وارد برج تاریک می شود تا سرنوشت جهان را تعیین کند. شاید یکی از شما انتخاب شود؟

عصر سحر و جادو جهان از طریق قدرت نور و تاریکی کاشته شده است. دیدار با قهرمانان افسانه ای و مبارزه حماسی با دشمنان وحشتناک روی برج تاریک است.

جمع آوری بیش از 60 قهرمانان حماسی با سلاح های قدرتمند، زره پوش و ارتقاء توانایی های خود و استفاده از استراتژی های مختلف را برای تیم رویایی خود انتخاب کنید.

آرامگاه وحشت و دره، گنجینه ها را آزمایش کنید، زیرا شما را از دشمنان قدرتمند در مقابل پاداش های منحصر به فرد محافظت می کنند. به حوادث بپیوندید تا شخصیت های روی حیله و تزویر با توانایی های پیچیده تر روبرو شوید و قدرت خود را بدون توجه به چالش تست کنید.
تغییرات نسخه 1.20:
نسخه 1.20 تغییر می کند
- Epic Clan War اکنون در بازی است! خود و جوخه های خود را آماده کنید!
سه دوره اول جنگ Clan War به صورت رویدادها برگزار می شود، پس از آن بازخورد جامعه را جمع می کنیم و آمار را مطالعه می کنیم تا ببینیم چگونه می توانیم جنگ Clan را حتی بیشتر درک کنیم!
تغییرات کامل و قوانین دقیق تر جنگ Clan War را در اخبار درون بازی، در فیس بوک و Discord پیدا کنید.
دانلود بازی: