• فارسی
  • English

توضیحات نکته خانه بزرگ

به قلعه چوب خوش آمدید، یک عمارت قدیمی پر از رمز و راز چرا رها شده است؟ چه چیزی در پشت ملیله پنهان شده است؟ آیا واقعاً خانه خالی از سکنه است؟

اتاق ها را بازرسی و بازسازی کنید، آثار عجیب و غریب از سراسر جهان را پیدا کنید و همراه با کارل، دستیار جذاب خود، اسرار این مکان هیجان انگیز کشف کنید، آنها در را برای شما باز گذاشتند ... وارد شوید.

برای یافتن اشیا پنهان و کسب ستاره، صحنه های خیره کننده را کاوش کنید و مهارت های کارآگاهی خود را با انواع حالت ها و موارد مختلف امتحان کنید.
مانور را بازسازی کنید تا فضای داخلی آن به طرز چشمگیری زیبا شود، برای یافتن سرنخ های بیشتر، گنجینه باستان را جستجو کنید، قفل اتاق را باز کنید و با یک شخصیت گسترده از شخصیت ها وارد یک داستان جذاب شوید.
تغییرات نسخه 4.8.1:
ماجراهای جدید در گوشه و کنار هستند!
کوچکترین دختر بیل ناپدید شد! آیا کسی او را ربود؟ و آیا شخصیت ها می توانند او را ردیابی کنند؟ این را در رویداد جدید Bloom of Doom بیابید.
آتشفشان در شرف فوران است! به کارل و تیلدا کمک کنید تا از یک جزیره مرموز فرار کنند و رمز و راز نفرین شمن را در اکسپدیشن جدید حل کنند.
از بازی لذت ببرید!
تیم Manor Matters

The description of Manor Matters

Welcome to Castlewood — an old manor full of mysteries! Why is it abandoned? What’s hidden behind the tapestry? Is the manor really haunted?

Inspect and renovate rooms, find curious artifacts from all over the world, and unravel the secrets of this thrilling location together with Carl, your charming assistant! Are you ready to step inside? They left the door open for you… come on in!

GAME FEATURES:
Explore stunning scenes to find hidden objects and earn stars
Try your detective skills with a variety of modes and items
Restore the manor to make its interiors strikingly beautiful
Search for ancient treasure, unlocking rooms to get more clues
Delve into an intriguing storyline with a wide cast of characters

Enjoying Manor Matters? Learn more about the game!
Facebook: https://www.facebook.com/manormatters/
Instagram: https://www.instagram.com/ManorMatters/
Twitter: https://twitter.com/manor_matters

Questions? Contact our Tech Support at manormatters@playrix.com

مشابه ها‎

برنامه های دیگر توسعه دهنده

توصیه دیگران

بازی ماجراجویی جدید بیشتر»