• فارسی
  • English

توضیحات داستان های دوست داشتنی وحشتناک

این بازی به سبک کامیک با الهام از آثار دوست داشتنی ژانر وحشت است. شما باید از تله ها اجتناب کرده، پازل ها را حل کنید و با واکنش بسیار سریع فراز کنید.
حس مشترک شخصیت اصلی کاملا به تصمیمات شما بستگی دارد.

پس از غرق شدن کشتی، شما خود را در یک جزیره گم شده در اقیانوس بی پایان پیدا میکنید، به نظر می رسد جزیره پر از تهدید پنهان است. این یک ورودی به سیاه چال های معبد است. اسرار وحشتناکی در این معبد پنهان است، جایی که کنجکاوی ناجوانمردانه می تواند، یک داستان کمیک فریبنده را پیدا کند.

بازی شامل 6 نوع مختلف پایان دادن است. برای اینکه تجربه بازی خود را منحصر به فرد کنید، به طور گسترده ای از رویدادهای تصادفی و نسل رویه ای استفاده کنید.

در برخی از اتاق های معبد می توانید مصنوعات را بیابید، یک کتاب افسانه ای نوشته شده توسط یک کیمیاگر دیوانه، با داستان های قدیمی و موجودات بسیار قدرتمند را که در خارج از مرزهای بعد ما زندگی می کنند را توصیف می کند و آیین های جادویی که می تواند آنها را فرابخواند. افسانه می گوید که کتاب اصلی به طور غیرواقعی از دست رفته و آخرین نسخه باقی مانده در کتابخانه دانشگاه میسکاتونی واقع در شهر آرخام نگهداری می شود. شما ممکن است سعی کنید تمام مصنوعات را پیدا کنید و داستان هر یک را یاد بگیرید.
دانلود بازی:
⇓ دانلود فایل نصبی apk بازی با لینک مستقیم - 36 مگابایت