• فارسی
  • English

توضیحات میراث وحش

عرصه جنگ الهام گرفته از کتاب ارواح، نبرد سپاه تاریکی در برابر آخرین ضد قهرمان، جمع آوری و تکامل قهرمانان باور نکردنی به شکل تیم در مبارزه نهایی، نبرد در جهان های متعدد، شکست کارفرمایان غول پیکر، بازسازی روح در هم شکسته ادی و نجات جهان...
جمع آوری جنگجو، مجوس، نگهبان، توپچی، آدمکش در 5 کلاس مختلف و 100 شخصیت. شکست دشمنان با ایجاد تیم های باور نکردنی، باز کردن قدرت ویژه ...
پیچش در بسیاری اشکال و فرم ها، هر مجموعه منحصر به فرد با قدرت و توانایی های خاص از جمله؛ سایبورگ، مومیایی، سپاهی، خون آشام، وایکینگ، سامورایی، فضل شکارچی و بسیاری دیگر..
ورود به مبارزات تک به تک و آماده شدن برای ادی در مقابل ادی، قرار دادن قوی ترین تیم خود در برابر بازیکنان دیگر و مبارزه برای مرگ یا افتخار است.
بدست آوردن جوایز و تجهیزات با ارزش، استفاده از گیم پلی استراتژیک، جمع آوری منابع منحصر به فرد برای ارتقاء و تکامل تیم خود، گیم پلی استراتژیک برای مقابله با دشمن.
 بیش از 40 طلسم مختلف از مجموعه را انتخاب کنید و از توانایی های اضافی برای شخصیت خود استفاده کنید.
سفر در زمان و مکان، کاوش در دورترین نقاط جهان در اعماق عالم اموات مصر باستان، میدان های گذشته جنگی، جنگل مسحور با تمام مجموعه در محیط های سه بعدی خیره کننده با ویژگی های باور نکردنی صدا.

 مهم:
حداقل 768MB حافظه با 1GB رم توصیه می شود
حداقل سیستم عامل آندروید 4.1 یا بالاتر
حداقل وضوح تصویر صفحه نمایش 800x480
توصیه می شود: دستگاه آندروید تولید شده در سال 2014 یا جدیدتر استفاده شود
بازی نیاز به اتصال اینترنت دارد
تغییرات نسخه 330980:
بروزرسانی 6.04.01 شامل موارد زیر است:

قبیله چت زنده است! با اعضای قبیله خود استراتژی و برنامه ریزی کنید
دستاوردهای جدید به منوی چالش ها اضافه شد
بهبود پایداری و رفع اشکال جزئی
دانلود بازی: