• فارسی
  • English

توضیحات کودک پاندا - مراقبت از حیوانات

حیوانات کوچک به کمک شما نیاز دارند، بیایید حیوانات زخمی پیدا کنیم و از آنها مراقبت کرده و آنها را معالجه کنید. خانه های جدیدی را برای این حیوانات انتخاب کنید و تزئین نمایید.

قبل از رفتن، یک کامیون جالب را انتخاب کنید. آیا قرمز، زرد یا آبی را دوست دارید؟ بستگی دارد به شما، که با کدوم کامیون به جستجوی حیوانات کوچک بروید، برای تأیید مکان آنها از دوربین شکاری استفاده کنید. برای پیدا کردن میمون، خرس قهوه ای، پنگوئن و موارد دیگر، علائم جاده را دنبال کنید و آنها را به مرکز نجات بازگردانید.

شیر را روشن کنید تا با شستن خاک گورخر را تمیز کنید. به فیل کمک کنید تا لک های خود را برطرف کند و آنها را با برس تمیز کنید. میمون احساس خارش می کند، لطفا برگها را از بدنش تمیز کنید، کرگدن احساس تشنگی می کند، لطفاً به او کمی آب دهید. پماد را روی زخم آن بمالید و بعد از آن پانسمان کنید.

به حیوانات غذا دهید
ببر کوچک دوست دارد چه چیزی بخورد؟ گوشت گاو یا چمن؟ غذای مناسب را انتخاب کرده و او را تغذیه کنید!،چه در مورد پنگوئن؟ شما می توانید پنگوئن را با میگو و ماهی تغذیه کنید. حیوانات بیشتری را تغذیه کنید: موز برای میمون، گیاهان آبزی برای کرگدن، هندوانه برای فیل ... از عادتهای غذایی آنها مطلع شوید.

خانه جدیدی را برای حیوانات کوچک انتخاب کنید. جارو بردارید، زباله ها را پاک کنید و خانه های جدید آنها را تمیز کنید. سپس چمن قدیمی را برداشته و با چمن های جدید جایگزین کنید.

درختان، گلها و قارچ ها ... برای تزیین کدام گیاهان انتخاب می کنید؟ با حصار سفید و چشمه مدور، خانه جدید زیباتر است.

امکانات بازی Baby Panda: Care for animals - کودک پاندا - مراقبت از حیوانات:
  • از 12 نوع حیوان مراقبت کنید: میمون ها، خرس های قهوه ای، پنگوئن ها، گورخرها، فیل های آفریقایی، ببرهای کوچک و موارد دیگر
  • در مورد خصوصیات و عادات رژیم غذایی حیوانات مختلف بیاموزید
  • کار روزانه یک دامپزشک را تجربه کنید، از حیوانات کوچک معالجه و مراقبت کنید
دانلود بازی: