• فارسی
  • English

توضیحات هارپ واقعی

هارپ یک ساز موسیقی زهی است که دارای چندین رشته فردی است که با زاویه ای از صفحه صوتی خود اجرا می شوند. رشته ها با انگشتان کشیده می شوند. هارپس از زمان باستان در آسیا، آفریقا و اروپا شناخته شده است، قدمت آن حداقل در حدود 3500 سال قبل از میلاد مسیح باز می گردد. این ساز محبوبیت زیادی در اروپا در قرون وسطی و رنسانس داشت، جایی که با طیف گسترده ای از انواع با فن آوری های جدید تکامل یافت و با یافتن محبوبیت خاصی در آمریکای لاتین، در مستعمرات اروپا پخش شد. اگرچه برخی از اعضای باستانی خاندان هارپ در خاور نزدیک و آسیای جنوبی درگذشتند، اما فرزندان چنگال های اولیه هنوز در میانمار و بخش هایی از آفریقا نواخته می شوند و سایر انواع کمبود در اروپا و آسیا در دوره مدرن توسط نوازندگان مورد استفاده قرار گرفته است.

هارپس از جهات مختلفی در سطح جهان متفاوت است. از نظر اندازه، بسیاری از چنگکهای کوچکتر را می توان در دامان بازی کرد، در حالی که چنگهای بزرگتر بسیار سنگین هستند و روی زمین قرار دارند. انواع مختلفی از آنها ممکن است از رشته های گربه، نایلون، فلز یا ترکیب دیگری استفاده کنند. در حالی که همه چنگ ها دارای گردن، طنین انداز و رشته ها هستند، چنگک های قاب دارای یک ستون در انتهای طولانی خود برای پشتیبانی از رشته ها هستند، در حالی که چنگ های باز مانند طاقچه های قوس دار و طاق تعظیم نمی کنند. چنگال های مدرن همچنین در تکنیک های مورد استفاده برای گسترش دامنه و کروماتیسم رشته ها متفاوت هستند.

برای گوش دادن به آهنگ ها می توانید پخش خودکار را انتخاب کنید. ویژگی ضبط: ضبط کنید، پخش کنید و به دوستان خود به اشتراک بگذارید.
تغییرات نسخه 1.1:
[1.1] ویژگی جدید: Reverb
- بهبود بازی
دانلود بازی: