• فارسی
  • English

توضیحات لبه تیغه

این بازی رایگان به شما سرگرمی بی پایان می دهد که هرگز به پایان نمی رسد، ماموریت های جالب و سلاح های نامحدود و ارتقا زره در دسترس است.

با قهرمانان عالی به نیروها بپیوندید تا جهان را از ارتش مهاجم نجات دهید. یک جهان حماسی، دلربا و بی پایان در انتظار شخصیت منحصر به فرد شما است، در هنگام جمع آوری گنج و سکه های طلا، یک خنجر بزنید در حالی که شما با سرعت می روید و طفره می روید، می پرید و رول می کنید، راه خود را از طریق ارتش عظیم گون ها باز می کنید تا شخصیت های حماسی، سلاح ها و تیغه های جادویی خود را ارتقا دهید.

برای فرار از گوزن های زننده، از صخره های مرگبار بپرید و روی دیوارها بدوید تا از دشمنان و موانع موجود در مسیر طفره بروید.

ویژگی های بازی Blades of Brim - لبه تیغه:
  • با حیواناتی مانند گرگ ها، اسب ها و اژدهایان جادویی دوست شوید
  • زره های خود را بالا ببرید و سلاح های خود را تقویت کنید
  • در مسیر دویدن خود تند تند ضربه های شگفت انگیز و مانع های دیواری را اجرا کنید تا به بزرگترین قهرمان تاریخ تبدیل شوید
تغییرات نسخه 2.19.46:
به آخرین به روز رسانی Blades of Brim خوش آمدید! ما سخت روی بهبود بسیاری از جزئیات کوچک در بازی کار کرده‌ایم و دائماً در حال کار روی ویژگی‌ها و محتوای جدید و همچنین رفع مشکلاتی هستیم که می‌دانیم برخی از شما با آن مواجه هستید. با تشکر از شما برای به روز رسانی! حالا بیایید با هم چند گون را بزنیم!

The description of Blades of Brim

This free game gives you endless fun that never ends, filled with cool missions and unlimited weapon and armor upgrades available.

Join running forces with the awesome heroes of Brim to save the world from the invading army of Goons!
Dodge into an epic, enchanting and endless universe where magic and mayhem awaits your unique wall running character, as you complete quests on your run to become the greatest hero Brim has ever seen!

Take a stab at collecting treasure and gold coins whilst you dash & dodge, jump & roll, and hack & slash your way through the mega army of goons in order to upgrade your epic characters, weapons and magical blades.

Attempt to leap over the endless depth of treacherous and dangerous cliffs as you hack and slash goons and their ugly bosses with your magical sword...


★ Leap over deadly cliffs & run on walls to escape the nasty goons
★ Dodge enemies and obstacles on your path.
★ Collect essence & gold coins to upgrade your character and blade
★ Slay the hideous villains
★ Befriend pets such as Elemental wolves, horses and magical dragons
★ Level up your armor and boost your weapons
★ Perform fast paced hit-combos and wall-running stunts on your running path to become the greatest hero of all time!
★ From the creators that gave you the #1 game of all time, Subway Surfers!

مشابه ها‎

توصیه دیگران

بازی مبارزه ای جدید بیشتر»