• فارسی
  • English

توضیحات بحران مدرن تیراندازی

بحران تیراندازی مدرن یک بازی فکری سه بعدی است، که باید عامل اصلی مأموریت ها شما باشید و آنها را کامل کنید. بازی با دوستان یا دیگر بازیکنان را در این بازی تیراندازی در دستگاه تلفن همراه خود تجربه کنید.
بازیکنان دیگر را هر چند بار که می توانید بکشید. گرافیک سه بعدی و صدای عالی به طوری کامل برای بحران انتقادی مدرن سازگار است. با ارتقا اسلحه ها، آسیب های بزرگ را تنها با یک گلوله ایجاد کنید. به مبارزه رقابتی بر اساس مهارت های جنگی خود بپیوندید و یک مبارزه مدرن تروریستی را تجربه کنید، زیرا شما با یک حمله به عنوان ضد تروریست یا هدف نابودی مبارزه خواهی کرد.

زرادخانه خود را برای عکس های نهایی ارتقا دهید. شما به اسلحه، تفنگ تک تیرانداز و نارنجک مجهز هستید، در این بازی تیرانداز برای تکمیل وظیفه مخفی برای از بین بردن نیروهای شیطانی که مانع صلح جهانی خواهد شد وارد عرصه می شوید.

مهارت های عالی تیراندازی خود را نشان دهید و با کاوش مکان ها، بارگیری مهمات و برداشتن اسلحه، تبدیل به شجاع ترین جنگجو در این جنگ شوید. از خود و سربازان در برابر حملات محافظت کنید. از سلاح های دوربرد با تکنولوژی بالا استفاده کرده تا دشمن را از بین ببرید و به آنها ضربه بزنید.
تغییرات نسخه 2.8:
بازی بهبود یافته
با تشکر از شما برای حمایت
دانلود بازی:
⇓ دانلود فایل نصبی apk بازی با لینک مستقیم - 58 مگابایت