• فارسی
  • English

توضیحات گرسنه بقا 2

شما یک استاد کماندار و قهرمان تسخیر رویداد بقا در برابر زامبی ها، سربازان، شیاطین و دیگر موجودات عجیب و غریب هستید، از مهارت های تیراندازی بی نظیر خود استفاده کنید و زمان را به منظور پیروز شدن به کار ببرید.
پس از یکی ماجراجویی، سال ها غیبت و آموزش سخت به زادگاه خود بازگشتید و به رقابت برای بقا، فرصتی برای کسب آزادی مردم خود و نژاد بشر تلاش می کنید.
‏با نیروهای دشمن روبرو شوید و آنها را نابود کنید. ماموریت ها را انجام دهید و به تدریج با دشمنان قوی تر روبرو شوید.
فرمانده منطقه گروهی از برترین مبارزانش را برای مبارزه با شما اعزام کرده است. برای مقابله با آنها نه تنها باید سرعت عمل داشته باشید بلکه باید از بهترین تاکتیک های جنگی نیز استفاده کنید. این جنگی است که در آن یا میکشید یا کشته میشوید.
‏داستان بازی
‏گروهی از شورشیان در پناهگاهی زیرزمینی که از دسترس بقیه خارج است گرد هم می آیند آن هم با یک هدف مشخص، پایان دادن به حکومتی استبدادی که نوع بشر را وسیله تفریح خود کرده است. نقشه حمله مشخص است و هر کسی می داند که مطابق نقشه چه کارهایی را باید انجام دهد. اما مشکل آنجاست که شب قبل از شروع حمله مقر شما مورد حمله دشمن قرار میگیرد. دشمنان وارد پناهگاه زیرزمینی شما میشوند و سعی در رساندن خود به مقر فرماندهی دارند. بسیاری از نیروهای شما در این شبیخون کشته میشوند و بسیاری دیگر نیز فرار می کنند. اما شما به هیچ عنوان قصد ترک پناهگاه خود را ندارید تا زمانی که تمام نیروهای دشمن را بکشید، شهری که زمانی در آن سکونت داشتید اکنون به یک مخروبه تبدیل شده و مردمانش نیز شکنجه می شوند.
بعد از کشتن گروهی از نیروهای دشمن بالاخره به سطح زمین میرسید و میبینید که چه بلایی سر شهرتان آمده است.

تغییرات نسخه 1.68:
بهینه سازی برای عملکرد بهتر دستگاه تلفن همراه
دانلود بازی: