• فارسی
  • English

توضیحات قایق نهایی بقا

آیا می خواهید تنها و از تمدن دور بمانید؟ زنده ماندن در این شبیه ساز رباتی به شما این فرصت را می دهد تا در ماجراجویی حماسی اقیانوس شرکت کنید. با هدف زنده بمانید، منابع را جمع آوری کنید و با ساخت یک خانه شناور با ارزش زنده بمانید. به خاطر داشته باشید، تشنگی و گرسنگی تنها خطر نیست، مراقب کوسه ها و دیگر شکارچیان مصمم باشید تا ماجراجویی خود را پایان دهید.

جزیره ای کامل در میان اقیانوس که در آن می توانید خانه خود را برای فراموش کردن کوسه های آزار دهنده ایجاد کنید. با این حال، فراموش نکنید که دیگر شکارچیان خطرناک ممکن است در جزیره زندگی کنند.
این جزیره دارای رمز و رازهای فراوانی است که راه حل آن به شما این امکان را می دهد که جزایر جدیدی را که در مه پوشید شدند مخفی کنید.
سفر در سراسر اقیانوس، می توانید بسیاری از انواع مختلف منابع را پیدا کنید، جزایر جدید را باز کنید، اما فراموش نکنید که ابتدا وظایف پیشنهادی را انجام دهید.

امکانات بازی Raft Survival: Ultimate - قایق نهایی بقا:
  • گرفتن آیتم های شناور
  • کاوش در جزیره و شکار حیوانات
  • گرافیک مدرن برای رئالیسم
  • تجهیزات برای بقا، سلاح، ابزار و ...
  • ساخت و گسترش خانه خود  از خرابه های قلعه شناور
  • دفاع از ساختمان خود از خطرات جزیره و اقیانوس
تغییرات نسخه 9.9.9:
- خرابی های ثابت و ANR

The description of Raft Survival: Ultimate

Do you want to be alone away from civilization?

Survival on the raft simulator will give you this opportunity and throws you in epic ocean adventure, with the objective to stay alive, gather resources and build a floating home worthy of survival. Remember, thirst and hunger is not the only danger, watch out for the shark and other predators will not determined to end your adventure!

Island!
A whole island among the ocean on which you can build your house to forget about annoying sharks. However, do not forget that other dangerous predators may inhabit the island.

Secrets!
The island has many mysteries, the solution of which will give you the opportunity to discover new islands that hide in thick fog.

New territories!
Traveling across the ocean, you can find many different types of resources, open new islands, but do not forget to fulfill the proposed tasks first.

Features:
★ Catch floating items.
★ Explore the island and hunt the animals.
★ Modern graphics for even more realism.
★ Craft survival equipment, weapons, tools and more.
★ Build and expand your home from a wreckage to a buoyant fortress.
★ Defend your buildings from the dangers of the island and ocean.

مشابه ها‎

برنامه های دیگر توسعه دهنده

توصیه دیگران

بازی شبیه سازی جدید بیشتر»