• فارسی
  • English

توضیحات گریم روح - فانتزی تاریک بقا

گریم روح فانتزی تاریک بقا یک بازی رایگان اکشن است. امپراطوری استان اونس، اکنون در ترس و تاریکی قرار دارد، ساکنان آن به روح های بی سر و سرگردان تبدیل شده اند. در این بازی شما در نقش شخصیت اصلی بازی در یک مکان تاریک و مرموز قرار میگیرید، وظیفه شما زنده ماندن می باشد. با استفاده از منابع موجود در بازی برای خود سرپناهی بسازید، با ساخت سلاح از جان خود در مقابل هیولاهای وحشی و ترسناک بازی محافظت کرده و برای زنده ماندن تلاش کنید.
زمین های اطراف را برای کشف آیتم ها جست و جو کنید، زره ها و سلاح های قرون وسطایی را برای خودتان بسازید، با تله های در دسترس برای خود یک مکان امن ایجاد کرده تا دست ارواح به شما نرسد و به طور کلی برای نجات جان خود تا می توانید کارهای مختلف انجام دهید. بازی دارای گرافیکی دیدنی و جذاب به همراه گیم پلی مهیج و سرگرم کننده می باشد که شما را حسابی سرگرم میکند.
کاوش زمین هایی که تحت تأثیر پراکندگی خاکستری قرار دارند. کشف مکان های قدرتمند اسرار آمیز. برای به دست آوردن منابع با ارزش ترین، سلاح های باستانی و دیگر قلعه های بازماندگان را نفوذ کنید.
این بازی جذاب شما را به زمان شوالیه ها می برد و باید با مردم ترسیده که دیگر انگیزه ای برای مبارزه ندارند زندگی کنید. تاریکی همه جا را فرا گرفته است و وجود همگان را ترس و اندوه پر کرده است. شما باید با پایداری و مبارزه دشمنان را از سر راه بردارید و زمین های بیشتری را تحت قلمرو خود در اورید. می توانید منابع مختلف مورد نیاز خود را از اطرف تهیه کرده و به ساخت قلعه و دیواره دفاعی برای مقابله با دشمنان روی آورید تا بتوانید به راحتی هیولا ها را شکست دهید.
زرادخانه سلاح های مرگبار را انتخاب کنید و از سبک های مختلف مبارزه استفاده کنید.
وقتی شب می آید، تاریکی جهان را پر می کند و شما باید از مهمان شب وحشت فرار کنید.
جستجو حروف و کتیبه ها در مورد تاریخ باستان کلید حل مشکلات رمز و راز گذشته و حقیقت را در پشت این فاجعه در حال ظهور است.دانلود بازی:
⇓ دانلود فایل نصبی apk بازی با لینک مستقیم - 86 مگابایت