• فارسی
  • English

توضیحات طراح لباس پرنسس یخی

وقت آن است که به یک طراح معروف لباس برای شاهزاده خانم یخی شوید و مد یخی خود را در سالن شاهزاده خانم فانتزی توسعه دهید، با ایجاد طرح های منحصر به فرد از لباس های شاهزاده به طراح مد دخترانه تبدیل شوید.

وارد سالن پرنسس یخی ما شوید و مهمانی یخ را با لباس های شیک شروع کنید. برای ورود به سالن یخ شاهزاده خانم، طراحی خود را با لباس های زمستانی شروع کنید و لباس رویایی خود طراحی کنید.

چه نوع لباسی می خواهید طراحی کنید، لباس های ظریف شاهزاده خانم، لباس های عجیب و غریب برای مهمانی شاهزاده های یخ، لباس های روزمره یا حتی لباس های برجسته، برای طراحی لباس رویایی، انواع تاپ و دامن های مختلف را ترکیب کنید.
از میان تعدادی مواد یخ زده، الگو، رنگ و لوازم جانبی انتخاب کنید. طرح لباس زمستانی خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

چنین بازی های جالب مد برای دختران هنوز منتشر نشده اند، آیا می خواهید از بهترین لباس های دخترانه رایگان استفاده کنید؟ قلعه های یخ زده را با شاهزاده خانم های یخی دوست دارید که به یک طراح لباس جوان و با استعداد نیاز دارند تا یک لباس برای آنها طراحی کند و سبک مد شخصی خود تبدیل شود. رویاهای طراحی فانتزی خود را به واقعیت تبدیل کنید.
دانلود نرم افزار: