• فارسی

توضیحات همراه کارت

جدیدترین محصول خدمات بانکداری الکترونیکی، همراه کارت است که در حال حاضر قابل استفاده برای تلفن­های همراه و تبلت‌های هوشمند می‌باشد. این سامانه با ارائه خدمات مبتنی بر کارت همچون شارژ سریع خطوط اعتباری، موجودی و پرداخت قبض ، خرید بسته ایرانسل توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در میان تمامی کاربران بانکداری الکترونیکی برای خود کسب نماید.

همچنین این سامانه امکان انتقال وجه کارت به کارت شتابی با شرط مبدا بودن کارت آینده را برای تمامی مشتریان بانک فراهم نموده‌ است. از دیگر ویژگی‌های منحصربه‌فرد این سامانه، عدم نیاز به مراجعه حضوری به شعبه و یا هر گونه ثبت نام می باشد و تمامی کاربران بانکداری الکترونیکی با داشتن حداقل یک کارت بانکی عضو شتاب از خدمات آن بهره‌مند گردند.

همچنین بر اساس آخرین تغییرات جدید خدمات مبتنی بر سپرده، برای دارندگان حسابهای بانک آینده همچون انتقال وجه سپرده به سپرده، مشاهده اطلاعات تسهیلات، مانده و گردش سپرده و امکانات جدیدی چون، به هنگام سازی اطلاعات به منظور بازیابی اطلاعات ذخیره شده ارائه شده است. با اضافه نمودن سرویس جذاب به هنگام سازی کارت و سپرده، کاربران سامانه همراه دیگر نگران از دست دادن اطلاعات کارت‌ها و سپرده‌های خود و مقصد نمی‌باشند.

· کلیه تراکنش های مشتریان در محیط امن SSL انجام می گردد.

· تمامی درخواست ها و پاسخ ها علاوه بر به کارگیری پروتکل امن SSL برای هر مشتری به صورت جدا و با کلید مخصوص هر مشتری رمز نگاری می­گردد.

· کلیه اطلاعات مشتریان نزد بانک محفوظ می باشد.

· هیچگونه اطلاعات اعم از رمز کارت، رمز سپرده و اطلاعات حساس مشتری ها سمت دستگاه ذخیره نمی گردد.

پیش از استفاده از همراه کارت پیشنهاد می گردد، "راهنمای استفاده از همراه کارت" را به دقت مطالعه نمایید. (شماره تماس مرکز امداد مشتریان: 02127663320)

تغییرات نسخه جدید (2.4.7):
  • امکان انتقال وجه از مبدا سایر کارت‌های بانکی به کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب
  • امکان محاسبه کد شبا در قسمت خدمات سپرده
  • امکان ورود با استفاده از اثرانگشت در قسمت تنظیمات
  • امکان ورود شماره کارت در قسمت انتقال وجه با استفاده از تشخیص خودکار شماره کارت از متن کپی شده
  • بهینه سازی عملکرد سامانه همراه کارت و رفع برخی باگ های جزئی
دانلود بازی:
⇓ دانلود فایل نصبی apk نرم افزار با لینک مستقیم - 16 مگابایت