• فارسی
  • English

توضیحات شبیه ساز قطار مصر

ویژگی چند نفره به تازگی در این شبیه ساز قطار شگفت انگیز اضافه شده است. با دوستان خود از مسابقه لذت ببرید. از دوستان خود دعوت کنید، با آنها مسابقه دهید و رهبر شوید. قبل از اینکه دوستانتان قطار خود را در مکان مناسب پارک کنید. هنگام پارک کردن قطار خود در ایستگاه بسیار مراقب باشید.

از جدیدترین ترکیب بازی های شبیه ساز قطار و بازی های رانندگی قطار لذت ببرید که به شما امکان می دهد در این بازی های شگفت انگیز ایستگاه راه آهن بهترین راننده قطار شوید. وقت آن است که تئوری رانندگی خود را در بازی های قطار مسافری تست کنید. بیایید با مهارت های اولیه رانندگی دقیق راننده قطار در این بازی های مدرن رانندگی قطار شروع کنیم. زمان آن رسیده است که توانایی های حرفه ای خود را در رانندگی در صحنه های واقع گرایانه و باز کردن راه آهن در بازی های ایستگاه راه آهن نشان دهید.
در این بازی وسایل نقلیه قطار بسیار مراقب کامیون، اتومبیل و اتوبوس باشید. وسایل نقلیه ممکن است ناگهان در مسیرها بیایند.

این یک ترکیب مناسب برای تفریح ​​و سرگرمی برای بزرگسالان و کودکانی است که به قطارها و سایر وسایل نقلیه ماجراجویانه علاقه دارند. مسافران را از ایستگاه ها انتخاب کنید، با گرافیک های مدرن و جدید سه بعدی، قطار خود را کاملاً کنترل کنید. نقش یک راننده قطار هرگز تا این حد صاف نبوده است، با کنترل آسان ادامه دهید و از گیم پلی آن لذت ببرید. اگر در حال رانندگی قطار خود در سطح شهر هستید، کامیون ها، اتومبیل ها، اتوبوس ها و سایر وسایل نقلیه کوچک و بزرگ را بررسی کنید. با توجه به راحتی خود، دوربین را تغییر دهید، همه مسافران را انتخاب کنید و آنها را در قسمت های مربوطه رها کنید. قبل از اینکه خود را راننده قطار واقعی بنامید، باید تمام سطوح را با موفقیت رد کنید. ممکن است برای انجام و تکمیل کارها با چالش های بسیاری روبرو شوید، اما این بازی قطعاً شما را به سطح کاملاً جدید رضایت و سرگرمی سوق خواهد داد.

اگر دوست دارید بازی های کامیون یا بازی های ماشین، یا بازی های اتوبوس یا هر نوع بازی وسایل نقلیه سنگین دیگر. مطمئناً این بازی قطار را دوست خواهید داشت.

یکی از بهترین بازی های شبیه ساز قطار روح شما را زنده می کند و سایر بازی های مشابه رانندگی قطار و بازی های ایستگاه راه آهن را فراموش خواهید کرد. این تنها شبیه ساز رانندگی است که کاملاً فیزیک و جلوه های موتوری سه بعدی را به طور کامل درگیر می کند.
دانلود نرم افزار: