• فارسی
  • English

توضیحات وی میت

VMate یا وی میت، دارای 1 ساعت فوق العاده است و هر ساعت 1 بعد از ظهر هدیه برنده می شوید. به VMate بیایید ، کار انجام دهید ، امتیاز بگیرید و از امتیاز استفاده کنید تا هدایای رایگان را به طور کامل دریافت کنید!

VMate یک ویرایشگر ویدیوی کوتاه و جامعه به اشتراک گذاری ویدیو با میلیون ها کاربر در سراسر جهان است، این برنامه همچنین بهترین برنامه ساز ویدیو رایگان هند است.

تفاوت این است که برنامه ویدیویی VMate توسط سازنده فیلم ویدیویی جادویی ما طراحی شده است ، که کلیپ های سفارشی اختصاصی ، همگام سازی، دوتایی، جلوه های ویژه مرسوم، مد روز و هزاران برچسب و آهنگ را ارائه می دهد.

VMate همچنین به شما کمک می کند یاد بگیرید که چگونه فیلم های خنده دار بسازید ، طرفداران موسیقی بیشتری را جذب کنید تا از شما پیروی کنند ، مطالب جالب را انتخاب کرده و دوستانی را که دوست دارند از شما دوستانه استفاده کنند. VMate دارای ابزارها و ویژگیهای ویرایش ویدئویی شگفت انگیز!
  • فیلترهای زیبایی AI
  • استیکرهای شیک
  • فیلتر موسیقی جادویی
میلیون ها ژانر موسیقی اصلی مانند پاپ ، هیپ هاپ ، موسیقی ایندی ، راک ، و همچنین بالیوود ، هیت های باهوپوری ، آهنگ های هاریویوی ، پنجابی و غیره

در برنامه ویدیویی VMate ، می توانید فیلم های جالب تری مانند آخرین اطلاعات فیلم ، مغازه های اطراف خود با رتبه های عالی ، غذا ، لباس و مهارت های مفید و هک های زندگی پیدا کنید. با کمک فناوری پیشرفته توصیه هوشمند جهان ، توصیه های ویدیویی شخصی سازی می شوند تا اطمینان حاصل شود که همه آنها با علائق شما مطابقت دارند.

برنامه ویدیویی VMate متعهد شده است تا مرحله رشد را برای نویسندگان با استعداد در زمینه های مختلف خلاق فراهم کند. با بیش از 200 میلیون کاربر، ما از سازندگان ویدیو از همه مناطق استقبال می کنیم، و ما به شما کمک می کنیم در هر زمان دیگری پایه فن خود را افزایش دهید.

با میلیون ها بازدید از ویدیو، قرار گرفتن در معرض تبلیغاتی، ویژگی های پاداش و برنامه های پشتیبانی از سازندگان اصلی فیلم در سال 2019 ، همه می توانند در برنامه ویدیویی VMate محبوب باشند. صبر نکنید! اکنون شانس شما برای پیوستن به برنامه ویدیویی VMate و تولید فیلم های با کیفیت بالا است! شما سوپراستار بعدی هستید!

در VMate ، نه تنها سرگرمی خواهید داشت بلکه دانش مفیدی نیز به دست خواهید آورد.
اکنون VMate را نصب کنید تا دنیای بزرگتری را کشف و به اشتراک بگذارید!
تغییرات نسخه 2.58:
- بهبود تجربه بازی ویدیویی.
- توصیه موسیقی را بهینه کنید، بیایید سعی کنید با موسیقی مورد علاقه خود یک ویدیو بگیرید.
- رفع اشکال و بهبود عملکرد.
- افزودن فیلترها پس از عکسبرداری (با تشکر از پیشنهاداتSomya VatsJS پاتل)
دانلود نرم افزار: