• فارسی
  • English

توضیحات سروش پلاس

سروش پلاس نسخه جدیدی از پیام رسان های سروش است که دارای امکاناتی نظیر تماس ویدیویی، پخش فیلم و موسیقی، ربات های مفید، جستجوی جهانی در چت ها، گروه ها و کانال ها، امکان پین کردن پیام ها، ذخیره سازی ابری و خدمات پرداخت مطمئن است. این ویژگی ها، در کنار سایر ویژگی های ارائه شده به کاربران، سروش پلاس را به یک پیام رسان ویژه و پیشرفته تبدیل کرده اند.

تماس تصویری
یکی از مهمترین موفقیت های سروش پلاس "تماس ویدیویی" است. در سروش پلاس می توانید با مخاطبین و دوستان خود تماس بگیرید. کیفیت صوتی و تصویری با کیفیت بالا، امنیت و رابط کاربری آسان از ویژگی های تماس ویدیویی سروش پلاس است.

ویژگی های جدید و متنوع
سروش پلاس یک پیام رسان پیشرفته است. امکاناتی از قبیل پین کردن پیام، مدیریت چندین حساب، امکان تماشای فیلم قبل از بارگیری، ذخیره ابر اطلاعات و ویترین انواع گزینه های سرگرمی، تنها بخشی از ویژگی های سروش پلاس است که ساعاتی را برای مشغول کردن خود می برد.

تماس صوتی رایگان
تماس صوتی با سروش پلاس تقریبا رایگان است! از آنجا که تعرفه استفاده از اینترنت یک سوم محاسبه می شود، می توانید با کمک سروش پلاس به صورت رایگان با دوستان و نزدیکان خود تماس بگیرید و با آنها صحبت کنید.

فضای نامحدود ابر
مهم نیست که چه اندازه پرونده های شما هستند. مهم است که بتوانید پرونده های خود را با استفاده گسترده از سروش پلاس، نامحدود بارگذاری کنید. همچنین می توانید پرونده های خود را در ابر سروش ذخیره کنید تا در هر مکانی به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید.

امنیت
اعتماد به خانواده سروش پلاس صادقانه است. حفظ حریم خصوصی و امنیت اطلاعات شما برای ما مهم است و ما در تلاش برای بهبود خدمات در این زمینه دریغ نخواهیم کرد.

سیستم پشتیبانی
پیام رسان سروش پلاس برای پشتیبانی و برقراری ارتباط با شما کاربران عزیز در اوج سهولت تمام راه های برقراری ارتباط با همه کاربران را باز کرده است.
تغییرات نسخه 3.12.0:
تغییرات در نسخه های 3.12.0:
امکان علامت گذاری به عنوان مکالمه را به عنوان خوانده نشده در لیست مکالمات اضافه کنید
هنگام تماس همگام سازی پخش را انجام دهید
امکان تغییر ترتیب پخش تماسهای صوتی
امکان پخش پخش در صورت وجود در حافظه
امکان ذخیره موسیقی در لیست موسیقی تلفن
و برخی از مشکلات گزارش شده را برطرف کنید
دانلود نرم افزار: