• فارسی

توضیحات جیم - مربی ورزشی شخصی شما

جیم، مربی ورزشی شخصی شما
اپلیکیشن جیم، به شما این امکان را می دهد که با بهترین مربی های ایران کلاس ورزشی داشته باشید. این کلاس ها در سطوح مختلف، از مبتلایان به پیشرفته، به شما امکان می دهد بدون اینکه از خانه خارج شوید و ساعت ها در ترافیک بمانید ورزش کنید. رشته متن متن در جیم وجود دارد از جمله فانکشنال، عضویت HIIT، TRX، چربیسبزی، پیلاتس، یوگا و ....

بیش از کلاسهای آنلاین با نصب جیم به بیش از 1550 ویدیوی ورزشی دسترسی کوتاه و کاربردی دارید و می توانید زمان لازم و سطح آن را ورزش کنید.
جیم یعنی:
  • کلاس ورزشی با بهترین مربیان
  • بیش از 155 ویدیوی اختصاصی ورزشی
  • تناسب اندام با کمترین قیمت
  • ورزش در جایی که دوست دارید
تیم نرم افزاری جیم به طور معمول در حال حاضر بهروزرسانی و برطرف کردن مشکلات برنامه است.

The description of Gym

جیم، مربی ورزشی شخصی شماست
اپلیکیشن جیم، به شما این امکان را می‌دهد که با بهترین مربی‌های ایران کلاس ورزشی داشته باشید. این کلاس‌ها در سطوح مختلف، از مبتدی تا پیشرفته، به شما امکان می‌دهند بدون اینکه از خانه خارج شوید و ساعت‌ها در ترافیک بمانید ورزش کنید. رشته‌های متنوعی در جیم وجود دارد از جمله فانکشنال، HIIT عضله‌سازی، TRX، چربی‌سوزی، پیلاتس، یوگا و... .
علاوه بر کلاس‌های آنلاین با نصب جیم می‌توانید به بیش از ۱۵۰ ویدیوی ورزشی دسترسی کوتاه و کاربردی دسترسی داشته باشید و براساس زمان و سطح‌تان ورزش کنید.
جیم یعنی:
کلاس‌های ورزشی با بهترین مربیان
بیش از ۱۵۰ ویدیوی اختصاصی ورزشی
تناسب اندام با کمترین قیمت
ورزش در جایی که دوست دارید

تیم نرم‌افزاری جیم به طور پیوسته در حال به‌روزرسانی و برطرف کردن مشکلات برنامه است. لطفاً در صورت مشاهده‌ٔ هر گونه اشکال قبل از شکایت از برنامه آن را در ساعات ۹ الی ۱۷با شماره تلفن 02191006901 با ما در میان بگذارید.

مشابه ها‎

برنامه های دیگر توسعه دهنده

توصیه دیگران

نرم افزار سلامت و تناسب اندام جدید بیشتر»