• فارسی
  • English

توضیحات آنتی ویروس نورتون

آنتی ویروس نورتون، یک برنامه برنده جایزه امنیتی موبایل و محافظت از ویروس است. این آنتی ویروس کمک می کند تا از دستگاه های خود در برابر تهدیدهایی مانند برنامه های مخرب، سرقت و وب سایت هایی که برای سرقت اطلاعات و پول شما طراحی شده اند محافظت کند.

ویژگی های امنیتی رایگان اندروید

آنتی ویروس: برنامه هایی را که دارای بدافزار، جاسوسی یا ویروس اندرویدی هستند و می توانند به دستگاه شما آسیب برساند، اسکن و کمک کنید. محافظت از آنتی ویروس های فعال.

اسکن از طریق Wi-Fi: با اطلاع رسانی در مورد عدم اطمینان از اتصال، به دستگاه شما کمک می کند تا هنگام اتصال به Wi-Fi عمومی ایمن باشید.

جستجوی ایمن: موتور جستجوگر درون برنامه به پایگاه داده تهدید جهانی Symantec برای پرچم گذاری سایتهای ناامن درست در نتایج جستجوی شما متصل می شود.

محافظت از تلفن از دست رفته و به سرقت رفته موقعیت مکانی دستگاه شما را ردیابی می کند و آخرین وضعیت شناخته شده را در هنگام بحرانی بودن سطح باتری، زنگ هشدار یا گرفتن یک عکس Sneak Peek از هر کسی که از دستگاه شما استفاده می کند، ذخیره می کند بدون اینکه آنها را بدانند.


مشاور برنامه با پشتیبانی Norton ™ Mobile Insight، به طور خودکار برنامه های مربوط به خطرات احتمالی حفظ حریم خصوصی، باتری بالا و استفاده از داده ها یا رفتارهای مزاحم را قبل از بارگیری بررسی می کند.

WiFi Security به دستگاه شما کمک می کند تا هنگام اتصال به Wi-Fi عمومی، ایمن بماند. اگر یک طرف ناشناس در همان شبکه Wi-Fi در حال جاسوسی از فعالیت آنلاین شما است، که به عنوان حمله یک شخص در میانه (MITM) شناخته می شود، هشدار می دهد.

حفاظت وب در هنگام گشت و گذار آنلاین، امنیت کاملی را برای محافظت در برابر بازدید از سایت های مخرب و فیشینگ فراهم می کند

محافظت از باج افزار به شناسایی و کمک می کند تا حملات فعال باجگیرانه را به دستگاه خود متوقف کنید

مشاور سیستم: به اسکن دستگاه و سیستم عامل برای شناسایی نقاط حمله ای که می تواند شما را در معرض تهدیدهای سایبری قرار دهد، کمک می کند.

اطلاعات یک دستگاه گمشده یا سرقت شده را از راه دور پاک کنید تا به محافظت از اطلاعات خصوصی شما کمک کند.

Sneak Peek با استفاده از وب کم داخلی برای گرفتن عکس از هرکسی که از دستگاه شما استفاده می کند، یک بار در لیست گمشده یا دزدیده شده استفاده کنید (فقط دستگاه های دارای وب کم)

گزارش حفظ حریم خصوصی نقشه تعاملی نشان می دهد که در کدام برنامه های جهان اطلاعات و عکس های شخصی ارسال می شوند
تغییرات نسخه 4.8.0.4503:
رفع اشکال
 
پیشرفت های عملکرد
دانلود نرم افزار: